Na
Magazynie

Nasza Oferta

Linia składa się z wytłaczarki dwuślimakowej dobranej wg wymaganej wydajności. Na wytłaczarce zamontowana jest wielootworowa głowica granulująca. Granulacja odbywa się za pomocą noży tnących napędzanych silnikiem elektrycznym poprzez motoreduktor. Regulacja prędkości obrotowej noży odbywa się za pomocą falownika. Właściwą gramaturę granulek uzyskuje się przez dobranie odpowiedniej prędkości obrotowej noży tnących.

Granulki z głowicy granulującej transportowane są za pomocą wentylatora transportowego do zbiornika urządzenia schładzającego. Zbiornik składa się z dwóch komór. W górnej komorze gdzie trafia bezpośrednio z głowicy granulującej ciepły granulat znajduje się mieszadło zapobiegające zlepieniu się granulatu. Powietrze schładzające nadmuchiwane jest od dołu do górnej i dolnej komory za pomocą wentylatorów. Spust granulatu odbywa się w sposób automatyczny za pomocą przepustnicy sterowanej czujnikiem poziomu granulatu.

Newsletter

Zapisz się, a żadna okacja Cię nie ominie!

Na podany adres email będziesz od nas otrymywał informacje dotyczące nowości w ofercie oraz najnowszych promocji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez maszyny.gamart.pl

Copyright 2017C maszyny.gamart.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja iPolska.com.pl