Na
Magazynie

Nasza Oferta

Oferujemy szeroka gamę układów plastyfikujących do wszystkich krajowych i światowych producentów wtryskarek i wytłaczarek. 

Posiadamy bogatą bazę dokumentacji technicznych a także wykonujemy na życzenie klienta nową dokumentację. Dobieramy geometrię układów plastyfikująych i modernizujemy dotychczasową. Nasze produkty charakteryzuje doskonała jakość i trwałość.

Oferujemy układy plastyfikujące do:

  • przetwórstwa tworzyw sztucznych, tworzyw technicznych i wypełnionych 
  • przetwórstwa gum i silikonów
  • do innych, specjalistycznych zastosowań

Wzmacniamy powierzchnie układów (ślimaków i cylindrów) poddając je obróbce cieplnochemicznej tj. azotowaniu lub procesowi bimetalizacji.

Wykonanie:

  • standardowe: azotowane długotrwale na całej powierzchni o gł. 0,5 mmm (twardość 950-1050 HV, tj. 63-68 HCR) 
  • wzmocnione bimetalicznie (ząb ślimaka wykonany metodą napawania plazmowego proszkami metalu (węgliki krzemu 45/40 Cr) o gł. 2-3 mm

Przeprowadzamy termostatowanie ślimaków za pomocą Heat Pin GAMARTTHERM:

Zamontowanie Heat Pinow na całej długości wewnątrz ślimaka ułatwia prowadzenie procesu wytłaczania. Tak zainstalowany przewodnik termostatuje ślimak przenosząc nadmiar ciepła z części ślimaka gdzie po uplastycznieniu masy jest go zbyt dużo i może dojść do przegrzania masy, do części  ślimaka o niższej temperaturze. Przeniesienie nadmiaru ciepła do strefy zasypu, gdzie ciepła jest za mało, przyspiesza proces nagrzewania wytłaczanego surowca.

 Świadczymy usługi w zakresie pomiarów układów plastyfikujących (ślimaków i cylindrów) wtryskarek i wytłaczarek. Pomiary mogą być wykonane w siedzibie klienta lub w naszej firmie, po wcześniejszym przesłaniu części.

 

Newsletter

Zapisz się, a żadna okacja Cię nie ominie!

Na podany adres email będziesz od nas otrymywał informacje dotyczące nowości w ofercie oraz najnowszych promocji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez maszyny.gamart.pl

Copyright 2017C maszyny.gamart.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja iPolska.com.pl