Na
Magazynie

Nasza Oferta

Stół kalibrujący składa się z ramy, zespołu jezdnego, zespołu mocowania kalibratora, instalacji wody chłodzącej i instalacji próżniowej. Rama jest konstrukcji spawanej. Zespół jezdny składa się z kół, torów i napędu jazdy. Zespół mocowania kalibratora to kratownica z tacą wodną. Elementy mające bezpośredni kontakt z wodą wykonane są ze stali nierdzewnej. Zespół mocowania ma możliwość płynnej regulacji położenia we wszystkich płaszczyznach. Ma to na celu zapewnienie wycentrowania kalibratora względem głowicy aby można było właściwie prowadzić proces wytłaczania profilu. Instalacja wody chłodzącej składa się z pompy wodnej (lub pomp), zbiornika magazynowego wody, kolektora z zaworami i manometrami. Układ taki zapewnia możliwość indywidualnej regulacji przepływu wody chłodzącej przez kanały kalibratora.

W skład instalacji próżniowej wchodzą pompa, kolektor z wakuometrami i zaworami, które zapewniają właściwą regulację próżni na poszczególnych przejściach w kalibratorze. Stoły kalibrujące wykonuje się w uzgodnieniu z zamawiającymi. Mogą być o różnych długościach i z różnym wyposażeniem.

 

Przykładowe gabaryty i parametry techniczne:

Typ Charakterystyka

SK - 3,0

SK - 6,0
System próżniowy pompy /szt./ kolektory /szt./

1 lub 2

1 lub 2

3 lub 4

3 lub 4

System chłodzenia wodą pompy /szt./ kolektory /szt./

0 lub 1

1

0 lub 1

1

Odległość powierzchni stołu od podłoża 860÷955 mm 865÷940 mm
Wymiary gabarytowe długość - L wysokość - H szerokość - B

3200 mm

800mm

800mm

6300 mm

800 mm

900 mm

System jezdny Przesuw ręczny Przesuw mechaniczny

 

Newsletter

Zapisz się, a żadna okacja Cię nie ominie!

Na podany adres email będziesz od nas otrymywał informacje dotyczące nowości w ofercie oraz najnowszych promocji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez maszyny.gamart.pl

Copyright 2017C maszyny.gamart.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja iPolska.com.pl